Referencie

Som veľmi spokojný. Mám už od firmy ReMar tretiu kuchynskú linku. Prvú som realizoval u syna v jednoizbovom byte a keďže sa po piatich rokoch sťahoval do väčšieho bytu a bol som s firmou ReMar spokojný, zrealizovali sme opäť novú kuchynskú linku vo väčšom byte. Keďže kuchynská linka bola perfektná, rozhodol som sa aj ja v byte vymeniť moju kuchynskú …

S prístupom sme boli veľmi spokojní, v niektorých veciach sme si nechali poradiť a s manželkou sme sa zhodli po montáži, že takú krásnu kuchyňu sme ani nečakali! Každý, kto ju videl, tak sa pýtal od koho je kuchyňa. Pomohli aj s výberom spotrebičov a tie sú rovnako výborné. Na montáži bol starší pán trošku svojský, ale prácu odviedol kvalitnú.

S dizajnérkou zo štúdia sme boli nadmieru spokojní. Aj napriek nie ľahkej situácií počas pandémie, sme nemali problém vyriešiť všetky potrebné zmeny. Celkový prístup bol naozaj ukážkový a pani bola vždy ochotná odpovedať na hromadu našich otázok. Kvôli aktuálnej situácii Covid-19 sme na montáž museli čakať o trošku dlhšie z dôvodu karantény. Pán montážnik však odviedol naozaj ukážkovú prácu.

Od prvého momentu návštevy štúdia, som nepochyboval o profesionálnom štýle komunikácie p. Mitošinku. Keďže zariaďujeme celý byt, môžem povedať, že v tomto segmente som sa nesekol. Jedným slovom profesionalizmus. Montážnici tiež odviedli skvelý výkon. Vďaka.

Veľká spokojnosť s celým štúdiom vrátane predajcu a montážnikov. Kuchyne značky Dalno sú kvalitné a ľudia v tomto štúdiu dopĺňajú skvelý produkt aj o profesionálne služby. Pani Horváthová predviedla ukážkový prístup k zákazníkovi vrátane ochoty, dizajnových a odborných rád zameraných na našu spokojnosť, nielen navyšovanie ceny. Keď budeme najbližšie riešiť kuchyňu, je pre nás jasná voľba.

Od začiatku nášho zámeru až po montáž kuchynskej linky bez chyby, čo sa návrhu predaja a montáže týka. Akurát sme to „vychytali v núdzovom stave“, ale napriek tomu nebol žiadny problém. Vrelo odporúčame. Ďakujeme p.Horváthovej aj „chlapcom“ od montáže, vrátane grafoskla.

Prístup predajcu by som zhodnotila pozitívne. Nechýbala profesionalita, ochota a flexibilita pri prípadných zmenách na projekte. V každom prípade sme boli spokojní. Montážna skupina nás prekvapila rýchlosťou montáže. Bolo vidieť, že majú veľa skúseností a kuchyne robia denno-denne. Odviedli kvalitnú prácu. Kuchynské štúdio ReMar by som určite odporúčala všetkým, ktorí si chcú zariadiť kuchyňu v dobrej kvalite.

Boli sme veľmi spokojní, od prvého momentu kedy sme prišli k vám až po finálne úpravy. Plánovanie bolo veľmi efektívne nastavené, rýchle a praktické. Niektoré súvislosti by mi nenapadli a preto som ocenila naozaj ľudský prístup a odborné rady. Páni montážnici boli veľmi slušní, milí a pracovali rýchlo a čisto. Dúfam, že nám kuchynka bude aj dlho slúžiť. To ukáže …

Pri príprave návrhu kuchyne som bola veľmi spokojná s p. Horváthovou, nakoľko veľmi ochotne zapracovala moje požiadavky a venovala mi dostatok času. Vypracovala zároveň návrh nie celkom štandardnej kuchyne, s ktorou som veľmi spokojná, či už funkčne alebo dizajnovo.

Kontakt

Rada od odborníka je na nezaplatenie.

Ak rozmýšľate o rekonštrukcii celého bytu, konkrétnej izby či kuchyne, obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou. Poskytneme vám bezplatnú konzultáciu a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.  Adresa

  Studio ReMar EU, s.r.o.
  Panónska cesta 4
  851 04  Bratislava - Petržalka
  Slovensko

  Fakturačné údaje

  IČO: 47771038
  DIČ: 2024092741
  IČ DPH: SK2024092741
  Okr. súd Bratislava I, odd. Sro, vl.č. 98850/B

  Bankové spojenie

  Tatra Banka
  IBAN: SK0811000000002920913151

  Sociálne siete

  Späť hore