Izba od Studio ReMar
Plánujete kompletnú rekonštrukciu vášho domova?

Nechajte to kompletne
na nás

Naše štúdio vám nielenže vytvorí grafický návrh nového interiéru, ale pomôže Vám ho aj preniesť do reality. Podľa potreby dokážeme zabezpečiť rekonštrukčné práce odborným a profesionálnym tímom ľudí. Ten sa postará o sadrokartónové práce, elektroinštaláciu či vodárenské a plynárske práce.

Krok po kroku

K novému interiéru

Kuchyňa od Studio Remar

1. Osobné
stretnutie

V prvom kroku nám poviete vaše predstavy a orientačné rozmery interiéru či konkrétnej izby, ktorú chcete rekonštruovať. My si na základe toho premyslíme možnosti a pustíme sa do nového návrhu.

2. Návrh
a konzultácie

Po spoločnej konzultácii vám vypracujeme kvalitný grafický návrh interiéru a cenovú ponuku na mieru. Ten vám predstavíme a prejdeme si s vami. Prípadné pripomienky z vaše strany, samozrejme, zapracujeme.

3. Výmera
interiéru

Podrobne zameriame priestor a pripravíme výkresy vrátane návrhu inžinierskych sietí. Počítame aj s možnosťou rekonštrukčných prác (resp. prípravou priestoru), ktoré vieme taktiež zabezpečiť z našej strany.

4. Realizácia
a montáž

Dodanie zariadenia a nábytku závisí od vašich požiadaviek na realizáciu. Ak to všetko necháte na nás, o profesionálnu montáž sa postará náš tím odborníkov. Vďaka tomu budete mať istotu, že všetko bude tip-top.

Pozrite si našu prezentáciu

Náš tím

Architekt

Ing. arch. Alena Tundérová

„Silný dojem nie je v dizajne všetko. Okrem estetického vnemu je potrebné, aby boli interiéry zároveň funkčné a praktické. Rada Vás privítam v našom štúdiu, aby sme vytvorili priestor vhodný pre regenráciu Vášho tela i psyché.“

Kontakt

Telefón: +421 220 924 800
Email: tunderova@studioremar.sk

Ing. Jozef Mitošinka
Interiérový dizajnér

Ing. Jozef Mitošinka

„Na výber každej kuchyne vplýva viacero faktorov, ktoré sa vám pokúsim priblížiť. Som interiérový dizajnér so záujmom tvoriť priestory s vlastnou dušou. Rád vás privítam u nás v štúdiu, kde mi pri káve môžete predostrieť predstavu vašej vysnívanej kuchyne.“

Kontakt

Telefón: +421 220 924 800
Email: mitosinka@studioremar.sk

Náš tím

Instagram

Kontakt

Rada od odborníka je na nezaplatenie.

Ak rozmýšľate o rekonštrukcii celého bytu, konkrétnej izby či kuchyne, obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou. Poskytneme vám bezplatnú konzultáciu a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.  Adresa

  Studio ReMar EU, s.r.o.
  Panónska cesta 4
  851 04  Bratislava - Petržalka
  Slovensko

  Fakturačné údaje

  IČO: 47771038
  DIČ: 2024092741
  IČ DPH: SK2024092741
  Okr. súd Bratislava I, odd. Sro, vl.č. 98850/B

  Bankové spojenie

  Tatra Banka
  IBAN: SK0811000000002920913151

  Sociálne siete

  Späť hore